gMUSICLOFT & DEFIS - Będziemy Pić (Nowość Disco Polo 2016) - yiffy.info

MUSICLOFT & DEFIS - Będziemy Pić (Nowość Disco Polo 2016)


Pobierz MUSICLOFT & DEFIS - Będziemy Pić (Nowość Disco Polo 2016) w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

MUSICLOFT & DEFIS - Będziemy Pić (Nowość Disco Polo 2016)
Masz ochotę na NUMEREK: http://www.youtube.com/watch?v=_mJs-Yh1zVY&t
ŚCIĄGNIJ TEN UTWÓR MUSICLOFT & DEFIS: http://IndependentDigital.lnk.to/2N91Y
Ustaw utwór MUSICLOFT & DEFIS - Będziemy Pić
zamiast sygnału oczekiwania na połączenie.
Wyślij ML30 na numer 80833 (0 zł)
Abonament miesięczny: Play – 2zł, Plus – 2,02zł,
T-Mobile – 4,99zł, Orange – 4zł
reg. halodzwonek.pl

Subskrybuj kanał disco polo BRAXTON MUSIC: http://www.youtube.com/c/braxtonmusic?sub_confirmation=1
KONCERTY MUSICLOFT: 503 100 266
FACEBOOK BRAXTONMUSIC : http://www.facebook.com/BraxtonMusic/
FACEBOOK MUSICLOFT: http://www.facebook.com/MUSICLOFTSTUDIO
FACEBOOK DEFIS:
http://www.facebook.com/Zespół-Muzyczny-DEFIS-585851448108738

„Będziemy Pić” to wspólna nowość Disco Polo 2016 zespołów MUSICLOFT & DEFIS. Jest to, już drugi wspólny utwór zespołu Musicloft i Defis. Po sukcesie piosenki „Euphoria” członkowie zespołów MUSICLOFT I DEFIS, postanowili tym razem stworzyć piosenkę disco polo, obrazującą prawdziwą polską mentalność, obnażającą naszą narodową skłonność do dobrej zabawy. Tak jak w utworze „Euphoria”, to zespół DEFIS zaproponował wspólną pracę przy utworze, tak teraz sytuacja była odwrotna i to zespół MUSICLOFT zaprosił DEFIS, do wspólnej piosenki disco polo. Teledysk był kręcony w wiejskich klimatach i przedstawia typową, polską biesiadę, ale nie zabrakło w nim też małej fabuły, zagranej przez Dj Arti oraz Dj Max’T. W klipie możemy również zobaczyć znanego z reklam modela Patryka Janasa, który jest także liderem formacji Deep Dance. Oczywiście za całą reżyserię i zdjęcia odpowiada niezastąpiona ekipa PNmedia.

Zespół disco polo MUSICLOFT powstał w 2014r. Głównym inicjatorem powstania zespołu był Mariusz „BEZIK” Bereziak z zespołu GrooveBusterz, który wraz z Eweliną Kowalik zdecydował się założyć odrębny projekt. Ewelina to wokalistka, występująca również pod pseudonimem „LAYNA”, która od najmłodszych lat uwielbiała śpiewać, tańczyć i być w centrum uwagi, a miłość do muzyki zaszczepili w niej rodzice. MUSICLOFT wydał do tej pory dwa utwory, a mianowicie „Nie jestem Naiwna” oraz „Kochaj Mnie Namiętnie”. Oba te utwory przekroczyły ponad milion wyświetleń na YouTube, zdobywając serca fanów.

DEFIS – to zespół disco polo, w którego skład wchodzą: Karol Zawrotniak, Dariusz Zieliński, Krzysztof Jasiuk oraz Arkadiusz Stałęga. Formacja ta zaistniała na rynku muzyki Disco Polo, po udziale w 2 edycji telewizyjnego show Disco Star w POLO TV. Zespół Defis pochodzący z Głębokiego koło Cycowa w powiecie łęczyńskim, znany jest przede wszystkim z takich hitów disco polo jak: "Zakochane oczy" „Niespotykany Kolor”, „Tak Bardzo Tego Chcę”, „Jeden Gest”, „Wciąż o Tobie Mam Sny” czy „Lek Na Życie”. Karol - lider zespołu Defis mówi, że już w dzieciństwie ciągnęło go do muzyki. Mały Karol nie tylko śpiewał, ale także grał na instrumentach. Kiedy miał trzy lata, potrafił zagrać ze słuchu kolędy na syntezatorze, nauczył się też grać na akordeonie swojego taty. Pamięta swój pierwszy koncert w zerówce, kiedy zaśpiewał „Bal wszystkich świętych”. Później wygrywał szkolne festiwale, śpiewał w zespole ludowym, w końcu jako uczeń technikum w Chełmie znalazł ogłoszenie: „disco-polowy zespół DEFIS poszukuje wokalisty”.

BRAXTON MUSIC 2016

Facebook