gB.O.K - 22. Kiedy opadnie kurz (W stronę zmiany LP) - yiffy.info

B.O.K - 22. Kiedy opadnie kurz (W stronę zmiany LP)


Pobierz B.O.K - 22. Kiedy opadnie kurz (W stronę zmiany LP) w jakości 320 kbps !!! - bez logowania - za darmo

B.O.K http://www.facebook.com/PchamyTenSyf
Bisz B.O.K - http://www.facebook.com/BiszBOK
OerBeatz B.O.K - http://www.facebook.com/oerbeatz.bok

Zamów CD na pchamytensyf.pl

B.O.K przedstawia kolejny, czwarty już klip z debiutanckiego albumu grupy "W stronę zmiany". Numer "Kiedy opadnie kurz" reprezentuje tę bardziej spokojną, liryczną można rzec poetycką stronę tego wydawnictwa, klimatem oraz treścią idealnie wpisuje się w atmosferę nadchodzących melancholijnych jesiennych wieczorów.
Zdjęcia zostały nakręcone w rodzinnym mieście B.O.K, ByDGoszczy, ich autorem jest Arkadiusz Wojtasiewicz, montaż wykonano w EverySound.
Cały album "W stronę zmiany" możecie nadal odsłuchać na oficjalnym profili Myspace B.O.K http://www.myspace.com/biszoerkay, zapraszamy także na fanpage zespołu na Facebooku http://www.facebook.com/BiszOerKayDj...

„W stronę zmiany", debiutancki krążek Bydgoskiej formacji B.O.K (BiszOerKayDjPaulo) to materiał pod każdym względem niepowtarzalny. Dzięki ciągłym poszukiwaniom własnego stylu, nie zwracając uwagi na obowiązujące trendy, eksperymentując, wykorzystując niekonwencjonalne zestawienia instrumentalne, tekstowo i merytorycznie stawiając bardzo wysoko poprzeczkę sobie i swoim słuchaczom z całą pewnością B.O.K jest niespotykanym projektem na polskiej scenie muzycznej. Podchodząc z ogromnym dystansem do siebie jak i gatunku w którym się poruszają, każdy z członków grupy dał temu wydawnictwu to co miał najcenniejszego z pośród własnych umiejętności. Bisz - raper, poeta, tekściarz, twórca uznawanej za klasyk w Polskim podziemiu epki "Zimy"; Oer - beatmaker, producent, ukończył inżynierię dźwięku na Uniwersytecie w Wolverhampton (UK); Kay - wokalista/ instrumentalista, student na kierunku Music Production, Uniwersytetu w Wolverhampton (UK); Dj Paulo - kolekcjoner nietuzinkowych płyt vinylowych, ortodoksyjny PROpagator analogowego brzmienia czarnej płyty. Ich pierwsze undergroundowe produkcje ukazały się na przełomie lat 99'2000, w 2007 roku połączyli oni swoje siły aby stworzyć najlepszy "debiut" ostatnich lat. Płyta ukaże się nakładem wytwórni My Music Records, a jej premiera zaplanowana jest na 20 września 2011. Wszystkie szczegółowe informacje na temat grupy B.O.K możecie znaleźć na oficjalnej stronie zespołu www.odbijamwbok.pl, oraz w serwisach Facebook, Myspace i Youtube.

... dróg jest sporo, lecz najlepsi wybierają te których słabi się boją,
porzuć kajdany, wiążące Cię przy tym do czego byłeś przyzwyczajany ...

Przeczytaj recenzje B.O.K W stronę zmiany

Popkiller - http://www.popkiller.pl/2011-09-10,b_...

Wudoo - http://wudoo.radio.szczecin.pl/index....

Pierwszy singiel „Nie poddawaj się"
http://youtu.be/W7VpqitoyDI?hd=1
Drugi singiel „W błędnym kole"
http://youtu.be/P3PKUiqbQcw?hd=1

www.odbijamwbok.pl
www.facebook.com/BiszOerKayDjPaulo
www.myspace.com/biszoerkay
www.youtube.com/user/EverySoundTv

Facebook